Hobbi Faesztergálás
2019. November 12. - 17:45:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:

Vissza a Főoldalra   Galéria Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdés a pilisszántói Csillagösvény alkotóival kapcsolatban  (Megtekintve 5099 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
szittyazoli
Moderátor
Tag
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: 2008. Május 05. - 21:31:05 »

Miután tiszteletemet tettem a fórumon, eszembe jutott egy inkább elméleti,  lexikális problémám. Ha valaki olyan járna ”erre” aki tudna rá választ adni nagyon megköszönném.
 Nem olyan rég húsvét tájékán jártam a Pilisszántói Makovecz Imre tervezte pilisszántói Sziklakápolnánál és megcsodáltam azt,  valamint a hozzá vezető szakrális út  a „Csillagösvény” Csodálatos faragott  szobrait. Készítettem  egy fényképsorozatot is róla ami megtekinthető saját (a változatosság kedvéért főleg fafaragás témájú  fényképalbumomban Vigyorog)
                                               indafoto.hu/szittyazoli
A ritka szépségű,  mégis alig propagált szoborparkban megtalálható már legendás  történelmi személyiségeink közül  Nimród,  Attila, Árpád,és  idén nagypéntektől Hunyadi Mátyás király alakja, de tervezik,  mint egy kis tájékoztató papiroson ott olvastam Szent István, Szent László, Remete Szent Pál és Boldog Özséb faragott mását is.
DE !  Az alkotókról, kivitelezőkről nem találtam semmit.  Kérem, ha valaki tud ezzel kapcsolatban információval szolgálni kérem írja meg!
 Köszönettel: Imre Zoltán.

Kedvcsinálónak felteszek néhány képet az albumból. Akinek felkeltettem érdeklődését, feljebb ajánlott oldalamon erről több képet is találhat, de aki teheti nézze  meg azokat eredeti szépségükben is.
Naplózva
szittyazoli
Moderátor
Tag

« Válasz #1 Dátum: 2008. Május 05. - 21:43:02 »

Bocsánat, lemaradtak  igért képek. Most pótlom a hiányosságot.

*  (41.66 KB, 400x458 - megtekintve 430 alkalommal.)
Naplózva
szittyazoli
Moderátor
Tag

« Válasz #2 Dátum: 2008. Május 05. - 21:51:49 »

Ne akkor neki futok mégegyszer...

*  (54.63 KB, 400x533 - megtekintve 412 alkalommal.)
Naplózva
szittyazoli
Moderátor
Tag

« Válasz #3 Dátum: 2008. Május 05. - 23:22:50 »

Nem bénázok tovább.  Nézzétek meg inkább az ajánlott oldalt:
indafoto.hu/szittyazoli
Egyébként egész jól áll a kérdésem statisztikailag! Már harmadszor szólok hozzá a saját témámhoz. Vigyorog
Hurrá! Azt hiszem rájöttem mit szúrtam el!
Elnézést Mindenkitől! Jöjjenek a képek!

*  (102.96 KB, 560x469 - megtekintve 433 alkalommal.)

* Attila.jpg (37.88 KB, 300x453 - megtekintve 462 alkalommal.)

*  (94.32 KB, 700x525 - megtekintve 457 alkalommal.)

* Miasszonyunk 2.jpg (112.3 KB, 560x415 - megtekintve 439 alkalommal.)
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.099 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.