Hobbi Faesztergálás
2017. November 19. - 09:26:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:

Vissza a Főoldalra   Galéria Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hírek  (Megtekintve 10711 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #15 Dátum: 2009. Február 04. - 22:19:06 »

Két csomag érkezéséről szeretnék beszámolni.
Az első egy levél. Ez nem is levél, hanem egy nagy boríték benne valami brosúra, nekem és az oldalunknak címezve. Feladó Magyar Asztalos és Faipar. Ez jó, csak nekem mi közöm az asztalossághoz és a faipar- hoz. Gyanús nagyon gyanús, hogy a szokásos fizess elő, csak neked, csak most és akkor Te már mindent tudsz. Kibontottam. Íme, a csábítás trükkje „TISZTELET PÉDÁNY”, még be is jelölték, hogy hol nyissam ki az újságot.
Máriám sergess meg!
A székről ne bírjak fel állni, ha nem így van. Benne vagyok az újságban, ott vigyorgok az olvasókra. A lap és a kiadó szerencséjére nem egyedül, mert az lenne számukra a vég kezdete. Talán ezért a feledhető fazonért csak nem mondják le az előfizetők a lapot?
A viccelődést félretéve Faesztergályos Napok Ausztriában címmel a gép-szerszám oldalon, társbérletben a Holz&Metal Kft-vel rövid cikkben rólunk és az abranet-ről van szó.
Természetes, hogy ezek után átolvastam a lapot és az interneten is megtalálható honlapjukat. Találtam olyan információkat, érdekességeket, hirdetéseket (pl.. faanyag árakról) amik számomra és oldalunk számára is fontos lehet.
Ha nem hiszel nekem Tisztelt Olvasó, szánj rá némi időt, és döntsd el Te magad.

Itt megtalálod: http://faipar.hu

* Kép 036.jpg (116.26 KB, 439x640 - megtekintve 326 alkalommal.)

* Kép 038.jpg (98 KB, 480x640 - megtekintve 339 alkalommal.)

* Kép 040.jpg (115.09 KB, 640x480 - megtekintve 360 alkalommal.)
Naplózva

"Azért, mert van egy lovam, a lódoktorságot nem kell kitanulnom.'"
Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*

« Válasz #16 Dátum: 2009. Február 04. - 23:24:57 »

A második csomag!

Ezt már vártam, tudtam, hogy jön, jönni fog. Köznyelven szólva már le volt zongorázva. Részben azért kaptuk, mert itt vannak az oldalunkon, de talán a fő szempont az, hogy kipróbáljuk és véleményt nyilvánítsunk.
A csomagot Sixai Bt. az  AURO hivatalos magyarországi képviselete küldte számunkra, amit ez úton is szeretnék, szeretnénk megköszönni.
Aki a hozzászólásomhoz mellékelt fényképeket megnézi, rögtön tudni fogja, hogy miről lészen itt szó. Bővebb információt itt találtok: Web: http://www.auro.hu/

(Az első körben magam tesztelem több fajta faanyagon és egy vagy két „alkotáson”. A megmaradt agyagok tovább kerülnek egy tagtársamhoz -már nagyon várja-, aki a maga módján szintén kipróbálja.
Ha valakinek lennének ötletei, kérdése vagy kérdései netán tapasztalatai ne tartsa magába.)

* Kép 041.jpg (98.37 KB, 640x480 - megtekintve 343 alkalommal.)

* Kép 044.jpg (89.85 KB, 640x480 - megtekintve 361 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 05. - 19:13:33 írta Túri Alfréd » Naplózva

Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*

« Válasz #17 Dátum: 2009. Február 21. - 17:29:45 »

Szép napot mindenkinek!

A közelmúlt példáiból és a rendelkezésünkre álló adatokból látszik, hogy gyarapszik az olvasók és az érdeklődők tábora az oldalunk felé. Nos, ez eddig nem egy nagy hír, de az már inkább, hogy vannak, akik bátran (hiszen nem harapunk) még kapcsolatba is lépnek velünk.
Ez lehet egy vagy több fotó, üzenet bizonyos hírekről, eseményekről, de lehet egy rövid „emil” is.
Most egy rövid „emil”-ről szeretnék beszámolni.
Íme:

Igen Tisztelt Faesztergáló Barátaink!

Örömmel értesültünk honlapjukról, melyet rögvest meg is látogattunk.
A sok hasznos információ mellett azon gondolkodtunk, hogy mi mivel járulhatnánk hozzá a szakma támogatásához.
Van nekünk egy igen jó csiszoló anyagunk az ABRANET, mely különleges szerkezete révén nem tömődik el és rendkívül tartós ugyanakkor az ára is jó.
Ha gondolják szívesen segítünk megismertetni a kollégákat ezzel az anyaggal egy közös akció keretén belül.

Addig is sok sikert a munkájukhoz,

Üdvözlettel,

Kun Gazda Péter
Lenkei Bútorszerelvény Kft.

Az üzenetet és a készséget is nagyon köszönjük.
Természetes, hogy felvesszük a céggel a kapcsolatot és pontosítjuk a mit, és hogyan, című fejezetet.

(A magam részéről átnéztem a honlapjukat az Abranet –gyártó MIRKA- nem csak csiszoló vásznakból áll, vannak gépeik is ami a számunkra is érdekes lehet.)

« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 21. - 18:52:33 írta Román László » Naplózva

Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*

« Válasz #18 Dátum: 2009. Május 14. - 07:02:00 »

Meghívónk érkezett!

Tisztelt Címzett!

A ceglédberceli Dózsa György Művelődési Ház és Könyvtár tisztelettel meghívja a Hobbi Faesztergályosokat június 5-13 között megrendezendő kiállításra. Célunk, hogy a helyi lakosság és az átutazó érdeklődők megismerhessék művészetüket, a fában rejlő végtelen lehetőségeket. A kiállításért térítési díjat nem áll módunkban fizetni. A kiállítás fővédnökségét Török József polgármester nagy örömmel vállalja.

Segítségüket kérnénk továbbá Augusztus 20-i Szent István napi ünnepségünkhöz is. Kerjük ajánljanak nekünk olyan faesztergályost, aki augusztus 20-án részt tudna venni Ceglédbercelen a községi rendezvényünkön, a helyszínen bemutatót tartana - ha van rá mód, a közönség bevonásával.

Kérem csütörtök délig jelezzenek vissza, hogy a helyi médiában hirdetni tudjuk a kiállítást.

Köszönettel:
                     Kassakürti Ágnes
                          mb. ig.
Naplózva

Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*

« Válasz #19 Dátum: 2009. Október 01. - 20:45:14 »

Láttalak Felnőni
Ez egy könyv címe a könyvajánló oldalunkon található.
Faesztergályos Napok Sopron 2009 Holdfa Kft. Loch Zoltán ügyvezető és kedves felesége. Itt és Ők voltak azok, akik felhívták a figyelmemet e könyvre. Sőt még egy tiszteletpéldánnyal az oldalunkat is meglepték.
Köszönjük a gesztust és a könyvet.

aktivhazak@ccom.at
www.thoma.at

A könyvről több ismertető található itt:

www.fataj.hu/2009/09/250/200909250_LattalakFelnoni_a_fa_miszteriuma.php

Naplózva

Román László
Adminisztrátor
Tag
*

« Válasz #20 Dátum: 2009. November 30. - 18:33:36 »

Köpf Jenő (Fakéz), 2009. 12. 28.-án 8 órai kezdettel Szegmentált Faesztergálás tréninget tart, ahová minden érdeklődőt szívesen lát.
A tréning helyszíne az AIKSZ zRt. telepén lesz.
Cím: Székesfehérvár, Berényi u. 30/a

A tréningre a kopfjeno@gmail.com email címen lehet jelentkezni.
Naplózva

Tökéletes formában vagyok. A gömb a legtökéletesebb forma.
Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*

« Válasz #21 Dátum: 2014. Március 23. - 08:56:29 »

http://www.fataj.hu/2014/03/204/201403204_Hobbi-faesztergalas.php
Naplózva

Túri Alfréd
Frédi
Globális macerátor
Tag
*

« Válasz #22 Dátum: 2014. Május 14. - 16:48:08 »

Sziasztok!
Ez van!
http://youtu.be/aOyad4SuEw4
Naplózva

Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.